Wojciech Ciapka

Ubezpieczenia na każdą kieszeń

Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://ciapka.pl, a administratorem Państwa danych osobowych jest Wojciech Ciapka.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Z kim dzielimy się danymi

Jeśli zażądasz zresetowania hasła, twój adres IP zostanie dołączony do wysyłanej wiadomości.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Jeśli zostawisz komentarz lub prześlesz formularz, jego treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli przesłałeś formularz w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie wysyłamy twoje dane

Przesyłane formularze mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu, a wszystkie przesyłane formularze są kierowane na adres mailowy: wojciech@ciapka.pl

Scroll to Top